Yaşam

Dilan Polat’ın ardından mal varlıklarına el konulan Nez Demir, gözyaşları içinde isyan etti: Arkadaşımın kurbanıyım

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin mal varlıklarına el konuldu. Bu süreçte Polat’ın eski ortağı ve bir süredir yakın arkadaşı olan Nez Demir’in güzellik merkezi hakkında soruşturma başlatıldı. Mal varlığına el konulan Nez Demir, gözyaşları içinde çektiği videoyla mağdur olduğunu söyledi.

AĞLADI VE KURBANLIĞINI ANLATTI

SAVCILIKTAN DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT’IN AÇIKLAMASI

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, son dönemde işyerlerine yönelik silahlı saldırılarla gündeme gelen ve haklarında vergi kaçakçılığı iddialarının bulunduğu Dilan ve Polat ile eşi Engin Polat hakkında yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, Engin Polat ve Dilan Polat ile diğer şüpheliler hakkında ihbar yapılmasının ardından soruşturma başlatıldığı kaydedildi. Açıklamada, şüphelilerin “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlara” tabi olduğu belirtildi. SporYarışmalarla ilgili “Bahis ve Şans Oyunlarının Düzenlenmesi Hakkında Kanuna aykırılık” iddiasıyla dava açıldığı bildirildi.

POLAT ÇİFTİNİN YURT DIŞINA ÇIKMASI YASAKLANDI

Açıklamada, soruşturma kapsamında şüphelilere yurt dışına çıkma yasağı şeklinde adli kontrol tedbiri uygulandığı, şüphelilerin tüm mal varlıklarına el konulduğu ve haklarında kısıtlama kararı verildiği belirtildi. belgeler. Açıklamada ayrıca maddi gerçeğin tüm yönleriyle ortaya çıkarılması için gerekli süreçlerin titizlikle yürütüldüğü kaydedildi.

Nez Demir ve Dilan Polat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu